Youtube komendy

piątek, 3 lipca 2009

Ściąganie z youtube

Jest wiele programów oraz stronek które poprzez wklejenie adresu umożliwiają ściąganie plików z youtube, niestety większość z nich oferuje nam ściągnięcie tylko w formacie flv do którego potrzebny jest nam specjalny program aby można było go odtworzyć (np. FLV player) lub też męczyć się z konwertowaniem pliku i także ściągać odpowiedni program do przerabiania flv na inne rozszerzenie (np. Free Flv to AVI Converter 1.5 )

Jak ściągać filmy i muzykę z youtube?


Aby szybko i łatwo ściągnąć filmy, teledyski, muzykę z youtube nie trzeba instalować specjalnych programów do ściągania z youtube, wystarczy zmienić youtube na kickyoutube w adresie url pliku wideo.

Przykład:

z

http://www.youtube.com/watch?v=urNyg1ftMIU

na

http://www.kickyoutube.com/watch?v=urNyg1ftMIU

Dzięki temu zostaniemy odesłani na stronę kickyoutube.com i tam możemy ściągnąć plik w formatach takich jak:

.mp4
.flv
.mp3
.gif

W górnym pasku wybieramy format który nas interesuje klikamy przycisk GO, czekamy chwile aż zmieni się na DOWN, klikamy prawym przyciskiem myszy na DOWN i dajemy Zapisz element docelowy jako ...

Poniżej filmik prezentujący jak to dokładnie robić.Opisałem ściąganie plików z youtube na przykładzie kickyoutube gdyż uważam, że jest to jeden z szybszych sposobów na ściągnie który praktycznie daje nam możliwość bezpośredniego pobrania filmu poprzez dopisania przedrostka kick do adresu url. Oczywiście jest sporo innych serwisów umożliwiających szybkie ściąganie muzyki i filmów z youtube w różnych formatach:

tutaj mam o wiele większy wybór formatów do zapisu gdzie wklejamy adres do generatora.

Jeśli znasz jakieś inne ciekawe serwisy umożliwiające ściąganie filmów z youtube podziel się swoją wiedzą i dodaj komentarz. THX !

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Dzięki Kolo

Kamil pisze...

ja nie mam tych formatów i go i down tylko;


*

* 3GP LOW
* 3GP MED
* MP4 HD
* FLV HD
* FLV MED
* FLV LOW

MaLtA :) pisze...

Nie korzystałam jeszcze z takiego sposobu pobierania. Może kiedyś wypróbuję ;) Póki co jestem wierna http://www.filefox.pl - o wiele szybciej się pobiera.

składanka disco polo pisze...

Bardzo dobry sposób na ściąganie muzyki. Jest jednak wiele stron które nie konwertują plików i im także warto się przyjrzeć.

Prześlij komentarz

Reklama

Najnowsze posty z serwisu o winach

Najnowsze posty z CREATYNA

Dodaj do czytnika kanałów RSS
youtube komendy i triki

Tagi